با سقف های فولادی و پیمانکار سقف عرشه فولادی آشنا شوید
()

با سقف های فولادی و پیمانکار سقف عرشه فولادی آشنا شوید

 

سقف های فولادی از جمله ی بهترین و راحت ترین سقف هایی هستند که امروزه در صنایع مختلف از آن ها برای ساختن کف و سقف ساختمان های چند طبقه استفاده می شود. سقف های عرشه فولادی به راحتی و در کم ترین زمان ساخته شده و در این ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند. برای اجرای سقف های عرشه ی فولادی، از ورق های فولادی که به صورت موجدار هستند و معمولا و در بیشتر موارد از جنس ورق های گالوانیزه هستند در کنار بتن های مسلح استفاده می شود. پیمانکار سقف عرشه فولادی، به کمک این ورق های گالوانیزه موج دار و بتن های قوی و مسلح، سعی می کند تا به اجرای سقف ها و عرشه های فولادی مقاوم بپردازد. در این مقاله سعی خواهد شد تا شما را با این سقف های فولادی آشنا کرده و درباره ی آن توضیحاتی را خدمت شما عزیزان عرض کنیم. همچنین درباره ی پیمانکار سقف عرشه فولادی نیز با شما عزیزان صحبت هایی خواهیم داشت. با ما همراه باشید.

اجرای سقف های فولادی توسط پیمانکار سقف عرشه فولادی

 

برای اجرای سقف های فولادی که به صورت عرشه هستند، توسط پیمانکار سقف عرشه فولادی، مصالح مختلفی مورد نیاز است که باید این مصالح در اختیار پیمانکار قرار بگیرد تا بتواند این نوع سقف ها را در کم ترین زمان و بدون هیچ گونه مشکلی بسازد. ورق های گالوانیزه از جمله ورق هایی هستند که از آن ها برای پوشش دهی سقف مکان ها و ساختمان های مختلف استفاده می شود. در بسیاری از موارد این نوع ورق ها به صورت موج دار می باشند و به نحوی روی یکدیگر قرار می گیرند که هیچ گونه خلل و فرجی در آن ها وجود نداشته باشد. از این نوع ورق ها برای پوشش دهی سقف انواع سوله ها و مخازن صنعتی و همچنین برای پوشش دهی سقف خانه های دارای شیروانی استفاده می شود.

  ضوابط مبحث دهم مقررات ملی ساختمان (سقف عرشه فولادی)

با یک کلیک pdf قیمت های بروز رو داشته باش

Untitlsdfsyuhied

در بسیاری از موارد برای این که پوشش دهی سقف این مکان ها و ساختمان های صنعتی و مسکونی به نحوی کاملا درست و غیر قابل نفوذ باشد، از چند لایه ورق گالوانیزه برای این مورد استفاده می شود. پیمانکار سقف عرشه فولادی، به کمک این ورق های گالوانیزه و همچنین بتن قوی و مسلح، سقف هایی با مقاومت های بسیار بالا را ساخته و باعث استحکام خانه ها و ساختمان های مختلف می شود.

پیمانکار سقف عرشه فولادی

ویژگی های منحصر بفرد ورق های گالوانیزه در اجرای سقف های عرشه فولادی چیست؟

 

این نوع سقف ها به دلایل زیادی مورد توجه قرار گرفته اند و امروزه در بسیاری از موارد برای پوشش دهی سقف خانه ها و ساختمان ها از این نوع فلزات پوششی استفاده می شود. در زیر درباره ی این ویژگی ها بیشتر صحبت می کنیم

  • وزن پایین و مقاومت بالا

یکی از اصلی ترین و مهم ترین خصوصیات و ویژگی های ورق های گالوانیزه مورد استفاده در سقف های عرشه فولادی این است که از وزن بسیار پایینی برخوردارند و این موضوع سبب شده است تا استفاده از آن ها برای پوشش دهی سقف خانه ها و ساختمان ها بسیار آسان باشد. بعلاوه این نوع سقف در عین این که وزن پایینی دارد، از مقاومت نسبتا خوب و بالایی برخوردار است. وجود این ویژگی های ساختاری برای ورق های گالوانیزه در کنار هم سبب شده است تا میزان استفاده از این نوع ورق ها به این منظور روز به روز افزایش پیدا کند.

  • هزینه ی پایین

یکی دیگر از مواردی که باعث شده است میزان استفاده از ورق های گالوانیزه برای ساخت عرشه فولادی و پوشش دهی سقف خانه ها و ساختمان ها افزایش پیدا کند، این است که هزینه ی ساخت این پوشش ها و اجرای سقف های عرشه فولادی بسیار کم تر از انواع سقف های دیگر می باشد. لذا امروزه از این نوع سقف بسیار استفاده می شود و بسیاری از پیمانکارانی که قصد پوشش دهی سقف خانه ها و ساختمان های مختلف را دارند، ترجیح می دهند تا از این نوع سقف های عرشه فولادی برای پوشش دهی استفاده کنند.

  محاسبات سقف متال دک

کلام آخر

در این مقاله سعی شد تا شما را با سقف عرشه فولادی و پیمانکار سقف عرشه فولادی آشنا کرده و درباره ی آن توضیحاتی را خدمت شما عزیزان عرض کنیم. امیدواریم این مقاله مورد پسند شما واقع شود و بهره ی لازم را از مطالب و محتویات این مقاله برده باشید.

دانلود اپلیکیشن اندروید / آی او اس پیش فاکتور

نظرتان را به ما بگویید

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.

میانگین نظرات / 5. تعداد رای:

هنوز کسی نظر نداده، شما اولین نفر باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر